رویدادهای مانگ

Loading رویدادها

« All رویدادها

  • این رویداد رسیده است.

کارگاه خلاقیت (دوره مقدماتی)

آبان ۱۹, ۱۳۹۶ از ساعت ۹:۰۰ ق.ظ الی ۱:۰۰ ب.ظ

120000تومان

 

هستی به گونه ای مداوم و بی نهایت دست و دل بازانه برای بشر امروزی چالش،بحران و پیچیدگی می آفریند. با این روند اوظهورشیوه جدیدی از تفکر را از انسان طلب میکند و هرچند این تغییر شیوه تفکر در صنعت و تکنولوژی ظاهر شده و توفیقات بزرگ و وسیعی را هم رقم زده ، اما اساسی ترین آن معضلات و پیچیدگیها در حوزه هایی همچون امنیت اجتماعی،محیط زیست،آموزش،عدالت ،اخلاق و…. به گونه ای فزاینده در حال انباشت است. زیرا انسان تا کنون به تغییرات بنیادی در قالب های مستحکم و دیرپای فکری خویش تن نداده و مخربانه بر کاربرد شیوه های قدیمی تفکر پای می فشارد که حاصل آن یاس و انفعال مضاعف است.

تغییر قالب های فکری و حاصل شورآفرین آن یعنی خلاقیت نه یک علم که یک مهارت است و همچون دوچرخه سواری،رانندگی،شنا و…. به خردلی علم و خرمنی تلاش نیازمند است. طالب این مهارت تنها باید مقدمات مختصری را بیاموزد و آنگاه در بستر زندگی روزمره و در مواجهه ای دائمی با مسائل خرد و کلان پیش رویش چالش وکاربرد آن مقدمات را تجربه کند.

دوره های کارگاهی خلاقیت فرصتی را فراهم خواهند آورد تا ضمن آشنایی بیشتر با مفهوم و الفبای خلاقیت، برای ارتقای این مهارت گرانبها به منظور رویارویی سرور آفرین با انواع مشکلات،از فنی گرفته تا تربیتی،ازمالی تا سازمانی و از شخصی تا جهانی با هم تلاش کنیم.

 

جزئیات

تاریخ:
آبان ۱۹, ۱۳۹۶
زمان برگزاری:
۹:۰۰ ق.ظ الی ۱:۰۰ ب.ظ
هزینه:
120000تومان
تگ‌های رویداد:
, ,
وبسایت:
sinshinco.com

محل برگزاری

شرکت مانگ
میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، کوچه مهدی زاده
تهران, 1313965118
+ نقشه گوگل
تلفن:
66583674 - 021
وبسایت:
www.sinshinco.com

برگزار کننده

مانگ
تلفن:
66583674 - 021
آدرس ایمیل:
info@sinshinco.com
وبسایت:
www.sinshinco.com